Warto przeczytać

Tutaj publikujemy wartościowe treści.

Aktualności i wydarzenia

UWAGA AKTUALIZACJA MIEJSCA - Dla uczczenia faktu, że oddział hematologii uda się mimo trudności uruchomić w Szpitalu na Bielanach organizujemy spotkanie połączone z występem artystycznym, który ma pozwolić również na uwolnienie stresu powstałego w ostatnich tygodniach i podładować Państwa baterie. 

Spotkanie będzie też dobrym miejscem na podziękowanie wszystkim, którzy doprowadzili do podtrzymania komfortu leczenia się u wybranego przez siebie lekarza, w rodzinnej atmosferze bez zewnętrznej presji i reorganizacji, która nikomu z zainteresowanych nie była potrzebna.

W spotkaniu wezmą udział Pacjenci, personel medyczny hematologii oraz zaproszeni goście. 

7 sierpnia 2022 - niedziela

Wydarzenie rozpoczniemy o godzinie 16:00 w Zajeździe Staropolskim Żeglarska 10/14, 87-100 Toruń (link do mapy) a o godzinie 17:00 posłuchamy występu Jacka Beszczyńskiego - barda, poety. Następnie wspólnie pośpiewamy piosenki biesiadne. 

Udział w spotkaniu wymaga wcześniejszego obowiązkowego zapisu uczestników u p. Katarzyny Tułodzieckiej - tel. 609 807 546 - najlepiej poprzez sms.

Udział w spotkaniu mogą wziąć Pacjenci hematologii oraz ich rodziny. Zapisana musi być dokładna liczba osób, przy wejściu będziemy weryfikować uczestników na podstawie listy. 

Z przyczyn organizacyjnych nastąpiła zmiana miejsca organizacji wydarzenia.