Program KierunekPoMoc

Korzystając z merytorycznego wsparcia ze strony Polskiego Towarzystwa Psychoonkologiczne oraz bazując na środkach otrzymanych w ramach Dotacja Fundacji DKMS przygotowaliśmy program, który ma na celu zapewnić wsparcie psychologiczne, terapeutyczne, prawne i dietetyczne. Ponadto, skupimy się na szkoleniu personelu medycznego oddziału hematologii oraz na edukacji pacjentów w zakresie walki z nałogami, aktywności fizycznej, zdrowych nawyków żywieniowych oraz wsparciu w powrocie do pracy.

W ramach tego działania uruchamiamy w Toruniu punkt wsparcia Pacjentów Hematologicznych.  

Czytaj więcej...

Program KierunekWsparcie, czyli 7 rzeczy, które możesz zrobić

Jeśli chcesz pomóc, wesprzeć naszą organizację może to zrobić na VII różnych sposobów. Jeśli masz niewiele czasu, trochę więcej lub naprawdę dużo możesz wybrać kilka sposobów na pomoc w realizacji naszych zadań oraz możesz wziąć udział w czynnej walce z rakiem krwi. Sprawdź, co najbardziej Ci się spodoba. Każda pomoc jest cenna i każdą doceniamy tak samo. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Czytaj więcej...

PROGRAM KierunekWolontariat

Jeśli chcesz zaangażować się w pomoc innym to dołącz do nas i stań się naszym Wolontariuszem lub Członkiem Organizacji. Chętnie podejmiemy współpracę w realizacji naszych zadań dla Pacjentów walczących z rakiem krwi. Jesteśmy aktywnymi wesołymi ludźmi, którzy również szukają pomocy przy realizacji małych i większych przedsięwzięć. Dołącz do nas!

Czytaj więcej...