Pomóż nam ustalić jakiej pomocy potrzebujesz:

 

 1. Spotkanie i rozmowa z osobami, które przeszły chorobę i chętnie się z Tobą spotkają.
  Skorzystaj z naszego formularza i umów się na spotkanie: >kliknij.  Przejdź na stronę i skorzystaj z bazy numerów telefonów do Wolontariuszy: >dołącz do grupy.
 2. Spotkanie i rozmowa, pomoc wolontariusza.
  Jeśli potrzebujesz wsparcia w codziennych obowiązkach i pomocy naszego wolontariusza skorzystaj z formularza i umów wizytę: >kliknij.
 3. Masz pytania o chorobę, życie z nią lub w innych kwestiach?
  Dołącz do naszej grupy wsparcia i uzyskaj odpowiedzi od wielu osób: >dołącz do grupy.
 4. Pomoc psychologa lub prawnika.
  Jeśli potrzebujesz wsparcia specjalisty to skontaktuj się z nami lub zgłoś taką prośbę na oddziale hematologii w Toruniu.
 5. Potrzebujesz wsparcia finansowego?
  1. Mikrowsparcie od Kierunku Zdrowie - udzielamy bezzwrotnego wsparcia w wysokości 500 zł jednorazowo na wniosek chorego. W związku z naszymi ograniczeniami możliwe jest udzielenie wsparcia jednemu Pacjentowi maksymalnie 4 razy w roku.
   Tutaj możesz pobrać wniosek oraz regulamin udzielania wsparcia finansowego oraz refundacji dla Pacjentów oddziałów hematologii. Podpisany wniosek i regulamin wyślij pocztą na adres: Kierunek Zdrowie - Wnioski, ul. Legionów 17a/3, 87-100 Toruń

   wniosek Pobierz wniosek i regulamin

  2. Wniosek o wsparcie w Fundacji NEUCA dla Zdrowia - możliwe jest uzyskanie wsparcia finansowego oraz przez przekazanie darmowych leków. Wypełniony wniosek, podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz załączniki należy wysłać pocztą na adres: Fundacja NEUCA dla Zdrowia, Szosa Bydgoska 58, 87-100 Toruń oraz pocztą elektroniczną >kliknij po więcej informacji.
  3. Wsparcie od Fundacji ALIVIA - organizacja posiada systemy wsparcia (zbierania pieniędzy, poszukiwania dobrych szpitali i lekarzy, sprawdzanie kolejek, refundacji leków, wsparcia prawniczego i inne), które można wykorzystać równolegle z innymi programami pomocy >kliknij po więcej informacji.
  4. Wsparcie od MOPR - Dział Pomocy Środowiskowej - składając wniosek można liczyć na jednorazową pomoc w postaci zapomogi. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy MOPR: ul. Konstytucji 3 Maja 40C w Toruniu >wnioski.

 

 

 

 

ip stresser